Tan Taşçı

28 Nisan 2017 Cuma

Tan Taşçı Jolly Joker
Yaşar

29 Nisan 2017 Cumartesi

Yaşar Jolly Joker
Fettah Can

05 Mayıs 2017 Cuma

Fettah Can Jolly Joker
Ceylan Ertem

06 Mayıs 2017 Cumartesi

Ceylan Ertem Jolly Joker
Levent Yüksel

12 Mayıs 2017 Cuma

Levent Yüksel Jolly Joker
Berkay

13 Mayıs 2017 Cumartesi

Berkay Jolly Joker
Selami Şahin

17 Mayıs 2017 Çarşamba

Selami Şahin Jolly Joker
Halil Sezai

19 Mayıs 2017 Cuma

Halil Sezai Jolly Joker
Gökhan Tepe

20 Mayıs 2017 Cumartesi

Gökhan Tepe Jolly Joker
   

Mustafa İpekçİoğlu ve Hakan Yelbİz

Mustafa İpekçioğlu ve Hakan Yelbiz
Mustafa İpekçİoğlu ve Hakan Yelbİz KONSERİ
27 Nİsan 2017 Perşembe   21:00
Genç yaşına rağmen, müzik camiasında parmakla gösterilen ve bastığı her tel ile yüreklere dokunan bağlama sanatçısı Mustafa İpekçioğlu, 27 Nisan´da Jolly Joker İstanbul sahnesinde!
 
Biletler Biletix'te ve Jolly Joker Istanbul gişe 'de.  

Müziğe hayatını vermiş bir babanın oğlu olan ve 5 yaşından beri müzikle ilgilenen MUSTAFA İPEKÇİOĞLU; eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Çalgı Bölümünde tamamladı. Öğrenci olduğu yıllarda İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, Muazzez Ersoy, Zara, Sibel Can gibi dev isimlere bağlamasıyla eşlik etmeye başlayan Mustafa İpekçioğlu, 2011 yılından beri “O Ses Türkiye” yarışmasında Tarık Sezer Orkestrası´nda bağlama ve diğer telli enstrümanları (ud, buzuki, cümbüş) çalarak kendisini müzikseverlere çok daha yakından tanıttı. Aynı zamanda TRT İstanbul Radyosu bağlama sanatçısı olan genç müzisyen, birbirinden değerli sanatçılara sahnelerinde ve albümlerinde eşlik etmeye hala devam ederken bugünlerde oldukça heyecanlı!

Dünya standartlarındaki çeşitli müzik metotlarını kullanan; Sezen Aksu, Serdar Ortaç, Zerrin Özer, Hakan Altun, İbrahim Tatlıses, Hüsnü Şenlendirici, Yıldız Tilbe gibi bir çok sanatçıya; hem sahnelerinde, hem bass gitar kayıtlarında hem de aranjelerinde eşlik eden, Türkiye ´nin önemli müzisyenlerinden Bass Gitarist HAKAN YELBİZ ise, farklı müzik tarzlarındaki çalışmalarını hayata geçirdiği enstrümantal bir albüm olan “Jammer Trio” ´ya attığı imzadan sonra, stüdyo çalışmalarına ara vermeden bambaşka bir projeye daha imzasını attı.

Mustafa İpekçioğlu ve Hakan Yelbiz, yıllardır süren yol arkadaşlığını, son günlerde sosyal medyada çok paylaşılan ve dillere dolanan “KORKMA KALBİM” şarkısıyla taçlandırdı.

Bir Serdar Ortaç bestesi olan “Korkma Kalbim”; Hakan Yelbiz ´in yepyeni ve farklı aranjesi, Mustafa İpekçioğlu ´nun eşsiz yorumu ile yeniden hayat buldu.
Yapımını Ozan Doğulu ´nun şirketi “DGL Müzik” ´in üstlendiği, ünlü sanatçı Serdar Ortaç ´ın yürekten desteklediği “Korkma Kalbim” şarkısının klibini Oğuzhan Uğur ve Tuğrul Uğur kardeşler çekti.
Dostluk kavramına çok az rastlanılan müzik camiasında, yıllardır omuz omuza çalışan; enstrümanlarına, notalara ve müziğe sevdalı iki önemli müzisyenin yüreklerini koyduğu “KORKMA KALBİM” şarkısını ve birçok eseri seslendireceği gecede hemen yerinizi ayırtın.             

Copyright © 2008-2017. Jolly Joker İstanbul. Tüm hakları saklıdır.