Berkay

31 Mart 2017 Cuma

Berkay Jolly Joker
Sancak

01 Nisan 2017 Cumartesi

Sancak Jolly Joker
Yaşar

07 Nisan 2017 Cuma

Yaşar Jolly Joker
Cem Adrian

08 Nisan 2017 Cumartesi

Cem Adrian Jolly Joker
Hakan Altun

12 Nisan 2017 Çarşamba

Hakan Altun Jolly Joker
Levent Yüksel

14 Nisan 2017 Cuma

Levent Yüksel Jolly Joker
Halil Sezai

15 Nisan 2017 Cumartesi

Halil Sezai Jolly Joker
Mehmet Erdem

22 Nisan 2017 Cumartesi

Mehmet Erdem Jolly Joker
Tan Taşçı

28 Nisan 2017 Cuma

Tan Taşçı Jolly Joker
Fettah Can

05 Mayıs 2017 Cuma

Fettah Can Jolly Joker
   

HAKKINDA

JOLLY JOKER İSTANBUL
Jolly Joker İstanbul, Beyoğlu Balo Sokak, 22 numara da, toplam 1000 m² kapalı alana yayılan 800 kişilik kapasitesiyle Beyoğlu´nun; altyapı, teknik, akustik, hacim ve servis anlamında en donanımlı performans merkezidir.

Yeni kadrosu ve anlayışıyla Jolly Joker İstanbul, 2008 Eylül ayı itibari ile bar konseptiyle performans mekanı konseptini birleştirmiştir. Türkiye´nin en önde gelen sanatçılarının sahne almasının yanı sıra, yeni albümü yayınlamış sanatçı ya da cover projeleri yapan müzik gruplarına da sahnesinde yer vermiştir.

Jolly Joker İstanbul; Performans salonu, Sigara içilebilir üstü açılır/kapanır alan ve VIP asma kat olmak üzere 3 bölümden oluşmaktadır.

Üstün ses, ışık ve “old pub design” dekoruyla Jolly Joker İstanbul, 6 yılda 1000 ´in üzerinde performans sergilemiş ve 500.000 ´e yakın misafir ağırlamıştır.
VİZYON
İstanbul giderek dünyanın en önemli eğlence merkezlerinden biri oluyor. Taksim ise İstanbul´un eğlence merkezi...

Müzik ve eğlence kültürünün en hareketli, en hızlı ve en kalabalık gece hayatına sahip bu metropolde müzik tabanlı kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı, yurt içi ve yurt dışındaki müzisyen, sanatçı ve kült toplulukların canlı performans göstermek isteyecekleri bir mekan olmak, Jolly Joker İstanbul´un birinci hedefidir.

Jolly Joker İstanbul bu özelliği ile kalıcılığını garanti altına almayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda Jolly Joker İstanbul´un en büyük kozlarından ilki, benzer gibi görünenlerinden belirgin üstünlüklere sahip olan mekan kalitesi ise, diğeri de önümüzdeki sezonlara iddialı bir şekilde hazırlandığı müzikal konseptidir.
MİSYON
Jolly Joker İstanbul için genel olarak öne çıkan iki misyondan söz etmek mümkün.

Biri ses ve ışık sisteminin sağladığı hizmet farklılığı ile beş duyusunun kıymetini bilen izleyicinin bir numaralı ismi olmak.

Diğeri ise yapısal ve mekansal kalifikasyonuna yakışan bir müzikal konsept çizerek, eğlenceyi seven kitlenin ve eğlence gruplarının merkezindeki mekan olmak.
HEDEF KİTLE
Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren Jolly Joker İstanbul, 18-50 yaş aralığında (bay-bayan), enerjiyi taşıyıp diğerlerine aktarabilen, müzik-mekan-insan ilişkisinde ne istediğini bilen, yeniliklere ve öğrenmeye açık, gece yaşamının tüm tüketicilerini hedefler.

             

Copyright © 2008-2017. Jolly Joker İstanbul. Tüm hakları saklıdır.